در حال بارگزاری ...

پرسش‌های متداول

خیر، فعالیت فروشگاه به صورت اینترنتی بوده و هر گونه خرید باید از طریق ثبت سفارش از سایت انجام شود. خرید و یا تحویل حضوری در حال حاضر وجود ندارد.
سیب الکترونیک برای محصولات ارائه شده به مشتری ۷ روز تقویمی مهلت تست در نظر گرفته است. همچنین ضمانت سلامت کالا و ضمانت مطابقت محصول با عکس و توضیحات از جمله ضمانت هایی است که فروشگاه سیب الکترونیک به شما ارائه می دهد.

در صورتی که پرداخت شما ناموفق باشد و پول از حساب شما کسر شده باشد، مبلغ آن طی حداکثر ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت می خورد. اما با توجه به اینکه معمولا تا یک ساعت بعد این مبلغ برگشت می خورد، در صورتی که مبلغ کسر شده به حساب شما بر نگشت با فروشگاه تماس بگیرید تا پیگیری های لازم انجام شود.

 شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل ” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

کالاهای دارای قیمت که در سایت با وضعیت “موجود” مشخص شده، در انبار موجود و قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد. البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد. در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود. در صورت بروز چنین اتفاقی همکاران ما با شما تماس می گیرند تا شما را از این مسئله مطلع نمایند. سپس در صورت امکان کالای شما با کالای مشابه تعویض می گردد و یا در غیر این صورت سفارش کنسل شده و سریعا وجه پرداختی شما مسترد می گردد.

 لازم به ذکرست که کشور سازنده روی کیفیت کالا با برند مشابه تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که بسیاری از کالاها در چین تولید می‌شوند و هزینه تمام شده پایین تری دارند.

به منظور حمایت از پروژه های تحقیقاتی دانشگاه ها و همچین شرکت های دانش بنیان، فروشگاه سیب الکترونیک طرح های تخفیفی ویژه ای را برای آن ها در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح به صفحه “طرح مشتریان دائمی” مراجعه کنید.

بستن
مقایسه